_ FLEX360

Jak działa Flex360?

poznaj-flex-360

Flex360 rozwiązuje problemy

Flex360 to usługa bez abonamentu. Sam decydujesz ile godzin obsługi chcesz wykupić i na co je wykorzystać. Wykupiony pakiet godzin jest ważny, aż przez 12 miesięcy! Z pewnością w tym czasie będziemy mieli okazję pomóc Ci wiele razy. Nie musisz obawiać się, że Twoje niewykorzystane godziny obsługi przepadną.

Specjaliści
do dyspozycji

Flex360 to tylko doświadczeni specjaliści! Wybierz czego potrzebujesz, a nasi specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in.: certyfikowany specjalista SEO&SEM, Graphic Designer z wieloletnim doświadczeniem, specjalista IT oraz specjalista Social Media.

poznaj-flex360

We Flex360
można mieszać

Wybierając jeden z dostępnych pakietów Flex360 nigdy nie jesteś ograniczony! Wykupione godziny możesz wykorzystać na zlecenia z 4 dostępnych działów: Google, Grafika, IT i Social Media. Sam decydujesz czego potrzebuje Twoja firma – dziś projekt baneru, jutro kampania w Google? Nie ma sprawy!

Wybierz ile godzin
potrzebujesz

Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 pakiety godzin, które możesz dobrać w zależności od potrzeb. Wybierz pakiet Wypróbuj i przekonaj się, jak łatwo korzystać z Flex360. Nasze usługi rozliczane są co 15 minut.

Zadowolonych klientów

0
Doświadczenia
0 lat
Projektów
0
Nasz zespół
0 osób